Discussion about this post

User's avatar
Andrei C.'s avatar

Cred ca astia care au facut subiectele pentru Bac n-ar intelege nimic din textul tau. Cum nici dintre cei care au dat bacul nu se vor gasi multi care sa inteleaga textul tau, toata lumea e fericita. Ignirance is bliss :)))

Poveşti despre cuvinte's avatar

Ai fi surprins dacā ți-aș spune că unii dintre elevii mei au înțeles? Ba chiar au citit Moara cu noroc şi am discutat-o din punct de vedere al antreprenorului?

No posts

Ready for more?